top of page

STAVBY NA KLÍČ

Co si navrhneme - to si postavíme!

​S cílem dopřát Vám ty nejlepší možné služby jsme  jako projekční firma NB projekce s.r.o. ve spojení s truhlářem Zbyňkem Jiroušem, který má dlouholetou praxi v oboru. Propojení generací nám umožňuje sloučit tradiční poctivé řemeslo s moderním pohledem na bydlení. To vše při minimalizaci provozních nákladů. Svěřte svůj nový domov do rukou profesionálů! Vzešla tak na svět firma NB realizace s.r.o.

Zbyněk Jirouš OSVČ, truhlář, tesař IČO: 03331253

100_3632_edited_edited_edited.png
Wooden House Construction_edited_edited.jpg

Proč děláme dřevostavby?

1

Rychlost výstavby

dřevostavba může být postavena v rámci pár měsíců - 4 měsíce v případě standardních domů. To je doba na kterou se v rámci zděné stavby určitě nedostanete. Přitom není překážkou výstavby ani mráz. 

2

Energeticky úsporné bydlení

nezanedbatelnou výhodou oproti zděnému domu má dřevostavba jednoznačně v lepších tepelně-izolačních vlastnostech, díky nimž dosahuje nižších nákladů na provoz, a to až o 30 %

3

Velmi výhodná cena výstavby

plnohodnotné dřevostavby lze stavět již od cca 2 mil. Kč 

A hlavně? Osobní zkušenost...

Osobní zkušenost - co je lepší, než mít vlastní zkušenost s vlastnoručně postavenou dřevostavbou? Již přes 15 let náš dům stojí. Rádi Vám ukážeme, jak dřevostavba pracuje v čase a jak se v ní žije.

Rodinný dům - Křinice

Léty prověřená dřevostavba rodinného domu. Již skoro 2O let stojící stavba. Jedná se ostavbu, kterou si majitel - pan Zbyněk Jirouš - postavil v podstatě sám. na dané stavbě zjistil, co v rámci dřevostaveb funguje a co už by příště udělal jinak. Pokud máte zájem si stavbu po 20 letech prohlédnout a promluvit si o tom, jak funguje - dejte nám vědět a sejdeme se přímo na místě!

Již od roku 2020 se v rámci projektu Nízkonákladovýdům.cz zaměřujeme na navrhování a realizaci nízkoenergetických domů na klíč. Tento trend stavby domu od návrhu až po předání klíčů se stal velice oblíbeným, proto jsme se rozhodli rozšířit naše pole působnosti do oblasti dřevostaveb.

Pojďme do toho spolu

Zaujala Vás myšlenka dřevostavby?
Domluvme si schůzku a řekneme si o tom více!

bottom of page