top of page

Dřevostavby na klíč

Již od roku 2020 se v rámci projektu Nízkonákladovýdům.cz zaměřujeme na navrhování a realizaci nízkoenergetických domů na klíč. Tento trend stavby domu od návrhu až po předání klíčů se stal velice oblíbeným, proto jsme se rozhodli rozšířit naše pole působnosti do oblasti dřevostaveb.

Zbyněk Jirouš

Zbyněk Jirouš OSVČ, truhlář, tesař IČO: 03331253

​S cílem dopřát Vám ty nejlepší možné služby jsme se my jako projekční firma NB projekce s.r.o. spojili s truhlářem Zbyňkem Jiroušem, který má dlouholetou praxi v oboru. Propojení generací nám umožňuje sloučit tradiční poctivé řemeslo s moderním pohledem na bydlení. To vše při minimalizaci provozních nákladů. Svěřte svůj nový domov do rukou profesionálů!

Proč jsme se pustili do dřevostaveb?

  1. Osobní zkušenost - co je lepší, než mít vlastní zkušenost s vlastnoručně postavenou dřevostavbou? Již přes 15 let náš dům stojí. Rádi Vám ukážeme, jak dřevostavba pracuje v čase a jak se v ní žije.

  2. Rychlost výstavby - dřevostavba může být postavena v rámci pár měsíců - 4 měsíce v případě standardních domů. To je doba na kterou se v rámci zděné stavby určitě nedostanete. Přitom není překážkou výstavby ani mráz.

  3. Energeticky úsporné bydlení - nezanedbatelnou výhodou oproti zděnému domu má dřevostavba jednoznačně v lepších tepelně-izolačních vlastnostech, díky nimž dosahuje nižších nákladů na provoz, a to až o 30 %

  4. Velmi výhodná cena výstavby – plnohodnotné dřevostavby lze stavět již od cca 2 mil. Kč


dřevostavba

dřevostavba2

dřevostavba3

Uvažujete o dřevostavbě? Sjednejte si nezávaznou schůzku!


73 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page